Yhteystiedot

Hämeenlinna Huskies Ry

Osoite:

Kuoppamäentie 17,
12400 Tervakoski

Rekisterinumero: 209.607
Y-tunnus: 2640311-5

 

Laskutustiedot

Laskutussähköpostiosoite:

12101F@scan.netvisor.fi
Liitetiedoston formaatti: PDF

Ostolaskujen skannauspalvelu:

Hämeenlinna Huskies ry
Ostolaskut 12101F
PL 10
57090 VISMA SCAN

 

Seuran vastuuhenkilöiden yhteystiedot

Vastuu: Rooli: Nimi: Sähköposti: Puhelin:
Seura Puheenjohtaja Teemu Saarinen teemu.saarinen@myline.fi 040 583 7810
Seura Vara-puheenjohtaja Teemu Lahti    
Seura Sihteeri Niko-Veikko Leppänen nikoveikko.leppanen@gmail.com 040 416 9589
Talous Rahastonhoitaja Merle Ziemann rahastonhoitaja@huskies.fi  
Tuomarit Tuomarivastaava Juho Tamminen tuomarit@huskies.fi  
Crew Vapaaehtoiskoordinaattori Jenna Kankaanpää crew@huskies.fi  
Miehet Päävalmentaja Jeremy Brigham jeremybrigham87@gmail.com,
headcoach@huskies.fi
 
Miehet Joukkueenjohtaja Teemu Pulkkinen huskies@huskies.fi  
Naiset Päävalmentaja Antti Martikka headcoach.ladies@huskies.fi  
Naiset Joukkueenjohtaja Sanna Rahja ladies@huskies.fi  
Juniorit Juniorivastaava Kari Heikkinen juniorit@huskies.fi  

Kotikentät

Ottelukenttä Kaurialan kenttä : Brahenkatu 4, 13130 Hämeenlinna
Ottelukenttä Hämeenlinna Urheilupuisto (Pulleri): Parolantie 56/Meijerikatu, 13130 Hämeenlinna